









Men's Hernest Jacket Blue Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 354554 |
$97.58
Original: $278.79
-65%Men's Hernest Jacket Blue Size 5 / XXL—
$278.79
$97.58Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 354554 |























