











Men's Hintertux Down Jacket Khaki Size M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Khaki |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 342045 |
$188.01
Original: $537.17
-65%Men's Hintertux Down Jacket Khaki Size M—
$537.17
$188.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Khaki |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 342045 |























