








Men's Huron Full Zip Hoodie Navy Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 354799 |
$231.19
Men's Huron Full Zip Hoodie Navy Size S—
$231.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 354799 |























