







Men's Huron Hoodie Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 366834 |
$85.68
Original: $244.79
-65%Men's Huron Hoodie Black Size M—
$244.79
$85.68Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 366834 |























