










Men's Huron Hoodie Grey Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| Comments | Small holes on the corners of the front pocket. |
| SKU | 364466 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Men's Huron Hoodie Grey Size XL—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| Comments | Small holes on the corners of the front pocket. |
| SKU | 364466 |























