








Men's Huron Joggers Grey Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 72cm |
| SKU | 351449 |
$197.19
Men's Huron Joggers Grey Size L—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 72cm |
| SKU | 351449 |























