







Men's Hybridge Knit Jacket Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 366928 |
$305.98
Men's Hybridge Knit Jacket Black Size L—
$305.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 366928 |























