






Men's Hybridge Lite Down Jacket Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 363932 |
$339.98
Men's Hybridge Lite Down Jacket Black Size XL—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 363932 |























