







Men's Hybridge Lite Down Jacket Navy Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 355032 |
$326.38
Men's Hybridge Lite Down Jacket Navy Size L—
$326.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 355032 |























