







Men's Hybridge Lite Down Jacket Navy Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Small hole to front near bottom, please see last image. |
| SKU | 366677 |
$203.99
Men's Hybridge Lite Down Jacket Navy Size S—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Small hole to front near bottom, please see last image. |
| SKU | 366677 |























