







Men's Hybridge Lite Down Jacket Red Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 353878 |
$104.72
Original: $299.19
-65%Men's Hybridge Lite Down Jacket Red Size L—
$299.19
$104.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 353878 |























