









Men's Hybridge Lite Down Jacket Red Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 360313 |
$121.37
Original: $346.78
-65%Men's Hybridge Lite Down Jacket Red Size L—
$346.78
$121.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 360313 |























