









Men's Hybridge Lite Gilet Navy Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 363782 |
$360.38
Men's Hybridge Lite Gilet Navy Size XL—
$360.38
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 363782 |























