







Men's Hybridge Lite Hoody Down Jacket Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 353532 |
$292.39
Men's Hybridge Lite Hoody Down Jacket Black Size XL—
$292.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 353532 |























