












Men's Hybridge Lite Hoody Down Jacket Navy Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Repair on the front of the item, rip on right sleeve and wear to the material on the hood. |
| SKU | 353074 |
$45.22
Original: $129.19
-65%Men's Hybridge Lite Hoody Down Jacket Navy Size L—
$129.19
$45.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Repair on the front of the item, rip on right sleeve and wear to the material on the hood. |
| SKU | 353074 |























