









Men's Hymalay Down Jacket Yellow Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Yellow |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 345043 |
$312.78
Men's Hymalay Down Jacket Yellow Size 2 / M—
$312.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Yellow |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 345043 |























