Men's Icon T-Shirt White Size L
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 359729 |
$19.04
Original: $54.40
-65%Men's Icon T-Shirt White Size L—
$54.40
$19.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 359729 |























