





Men's Interlocking G Scarf Navy
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Height | 174cm |
| Width | 24cm |
| SKU | 366689 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Men's Interlocking G Scarf Navy—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Height | 174cm |
| Width | 24cm |
| SKU | 366689 |























