







Men's Interlocking G Stripe Polo Shirt Beige Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 334978 |
$99.96
Original: $285.59
-65%Men's Interlocking G Stripe Polo Shirt Beige Size M—
$285.59
$99.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 334978 |























