







Men's Interlocking G Stripe Polo Shirt Beige Size XXXL
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 348751 |
$104.72
Original: $299.19
-65%Men's Interlocking G Stripe Polo Shirt Beige Size XXXL—
$299.19
$104.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 348751 |























