









Men's Interlocking G Web Crossbody Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 364464 |
$285.59
Men's Interlocking G Web Crossbody Bag Black—
$285.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 30cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 364464 |























