









Men's Jeanbart Down Jacket Navy Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 346587 |
$278.79
Men's Jeanbart Down Jacket Navy Size 4 / XL—
$278.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 346587 |























