











Men's Jeanluc Windbreaker Black Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Windbreaker |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Tiny pin hole on left sleeve and tiny hole on right shoulder. |
| SKU | 335873 |
$217.59
Men's Jeanluc Windbreaker Black Size 4 / XL—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Windbreaker |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Tiny pin hole on left sleeve and tiny hole on right shoulder. |
| SKU | 335873 |























