











Men's Jouvence Mm Toiletry Bag Burgundy
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Toiletry Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 20cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 368078 |
$1,366.73
Men's Jouvence Mm Toiletry Bag Burgundy—
$1,366.73
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Goyard |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Toiletry Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Burgundy |
| Height | 20cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| SKU | 368078 |























