











Men's Julio Down Jacket Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Light marks to the sleeves and a small hole on the sleeve seam. Please see images. |
| SKU | 352033 |
$133.27
Original: $380.78
-65%Men's Julio Down Jacket Navy Size 2 / M—
$380.78
$133.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Light marks to the sleeves and a small hole on the sleeve seam. Please see images. |
| SKU | 352033 |























