












Men's Junior Bargy Gilet Blue Size Junior Age 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | Junior Age 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 53.5cm |
| Should To Shoulder | 35.5cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Light marks to the front and back of the item. Please see images. |
| SKU | 348880 |
$135.99
Men's Junior Bargy Gilet Blue Size Junior Age 12—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | Junior Age 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 53.5cm |
| Should To Shoulder | 35.5cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Light marks to the front and back of the item. Please see images. |
| SKU | 348880 |























