










Men's Junior Bomber Jacket Navy Size Junior Age 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | Junior Age 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Light marks to the item. Please see images. |
| SKU | 349034 |
$95.20
Men's Junior Bomber Jacket Navy Size Junior Age 12—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | Junior Age 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Light marks to the item. Please see images. |
| SKU | 349034 |























