







Men's Karlito Down Jacket Black Size IT 48 / M
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 337978 |
$305.98
Men's Karlito Down Jacket Black Size IT 48 / M—
$305.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 337978 |























