









Men's Kavir Jacket Black Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 366001 |
$421.58
Men's Kavir Jacket Black Size 3 / L—
$421.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 366001 |























