








Men's Kenya Jacket Navy Size 2 / M
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 354984 |
$197.19
Men's Kenya Jacket Navy Size 2 / M—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 2 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 354984 |























