







Men's Kirkfield Bomber Down Jacket Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 351548 |
$319.58
Men's Kirkfield Bomber Down Jacket Navy Size M—
$319.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 351548 |























