







Men's Knitted Embroidered Logo Sweatshirt Black Size IT 46 / UK S
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 356811 |
$169.99
Men's Knitted Embroidered Logo Sweatshirt Black Size IT 46 / UK S—
$169.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | IT 46 / UK S |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 356811 |























