








Men's La House Graphic Sweatshirt Black Size XL
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| Comments | Small hole on the back of right sleeve. |
| SKU | 361493 |
$26.18
Original: $74.80
-65%Men's La House Graphic Sweatshirt Black Size XL—
$74.80
$26.18Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| Comments | Small hole on the back of right sleeve. |
| SKU | 361493 |























