










Men's Langford Parka Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Minor scuff to sleeve as pictured. |
| SKU | 338380 |
$346.78
Men's Langford Parka Down Jacket Black Size S—
$346.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Minor scuff to sleeve as pictured. |
| SKU | 338380 |























