










Men's Langford Parka Down Jacket Burnt Orange Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Burnt Orange |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 338389 |
$258.39
Men's Langford Parka Down Jacket Burnt Orange Size M—
$258.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Burnt Orange |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 338389 |























