









Men's Langford Parka Down Jacket Grey Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Light wear to cuffs and sleeves, please see last image. |
| SKU | 354255 |
$71.40
Original: $203.99
-65%Men's Langford Parka Down Jacket Grey Size M—
$203.99
$71.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Light wear to cuffs and sleeves, please see last image. |
| SKU | 354255 |























