












Men's Langford Parka Down Jacket Grey Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Wear to the cuffs and small holes on the sleeve seams. |
| SKU | 355108 |
$42.84
Original: $122.39
-65%Men's Langford Parka Down Jacket Grey Size XS—
$122.39
$42.84Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Wear to the cuffs and small holes on the sleeve seams. |
| SKU | 355108 |























