









Men's Langford Parka Down Jacket Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 338379 |
$102.34
Original: $292.39
-65%Men's Langford Parka Down Jacket Navy Size M—
$292.39
$102.34Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 338379 |























