








Men's Langford Parka Down Jacket Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 83cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Missing the fur trim. |
| SKU | 338382 |
$203.99
Men's Langford Parka Down Jacket Navy Size M—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 83cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Missing the fur trim. |
| SKU | 338382 |























