









Men's Langford Parka Down Jacket Navy Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 338387 |
$312.78
Men's Langford Parka Down Jacket Navy Size S—
$312.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 338387 |























