








Men's Langford Parka Down Jacket Navy Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 343162 |
$407.98
Men's Langford Parka Down Jacket Navy Size S—
$407.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 343162 |























