















Men's Langford Parka Down Jacket Red Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Small pin holes on arms, please see last images. |
| SKU | 360778 |
$217.59
Men's Langford Parka Down Jacket Red Size S—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Red |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Small pin holes on arms, please see last images. |
| SKU | 360778 |























