












Men's Lawrence Puffer Gilet Khaki Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 346773 |
$197.19
Men's Lawrence Puffer Gilet Khaki Size S—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Khaki |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 346773 |























