







Men's Leather Blazer (Rrp £4150) Jacket Black Size IT 52 / XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 83cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | RRP £4150 |
| SKU | 355212 |
$164.21
Original: $469.18
-65%Men's Leather Blazer (Rrp £4150) Jacket Black Size IT 52 / XL—
$469.18
$164.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Length | 83cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | RRP £4150 |
| SKU | 355212 |























