










Men's Levens Jacket Black Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 363524 |
$305.98
Men's Levens Jacket Black Size 5 / XXL—
$305.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 363524 |























