








Men's Lina Rossa Long Sleeve Shirt Blue Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 360429 |
$95.20
Men's Lina Rossa Long Sleeve Shirt Blue Size M—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 360429 |























