









Men's Linea Rossa Down Jacket Black Size IT 54 / XXL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 364604 |
$346.78
Men's Linea Rossa Down Jacket Black Size IT 54 / XXL—
$346.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 364604 |























