








Men's Linea Rossa Hoodie Black Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365850 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Men's Linea Rossa Hoodie Black Size XL—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 365850 |























