






Men's Linea Rossa Joggers Navy Size IT 46 / UK 30
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 81cm |
| SKU | 368118 |
$54.74
Original: $156.39
-65%Men's Linea Rossa Joggers Navy Size IT 46 / UK 30—
$156.39
$54.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 81cm |
| SKU | 368118 |























