










Men's Linea Rossa Nylon Joggers Black Size IT 48 / UK 32
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 368117 |
$169.99
Men's Linea Rossa Nylon Joggers Black Size IT 48 / UK 32—
$169.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 41cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 368117 |























